Notikumi

BURSH alus darītavā 18.08.2018. norisinājās Koncerts draugiem. Paldies blūza duetam "Bluesy Blues Makers" un draugiem par kopābūšanu!

"Bursh" koncertā draugiem šogad muzicēs "Bluesy Blues Makers"

Turpinot mūsu brīnišķīgo tradīciju, atzīmējot BURSH alus darītavas jubileju, Aiviekstes pagastā Pļaviņu novadā 18. augustā plkst. 19.00 notiks “BURSH koncerts draugiem”.
Koncertā muzicēs blūza mīlētāji, cienītāji un izpildītāji - blūza duets "Bluesy Blues Makers", kura sastāvā ir ģitārists, "Latvian Blues Band" solists Jānis Bukovskis un saksofonists, taustiņinstrumentu virtuozs Artis Ločmelis.
Mazākajiem koncerta dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja baudīt "BURSH" alu un uzkodas.
Neaizmirsti pledu, pretodu līdzekli un labu omu! Ierašanās no plkst. 17.00. Gaidām tieši Tevi!

Kā nokļūt uz Koncertu draugiem?
BURSH alus darītava atrodas Pļaviņu novada Aiviekstes pagastā. Braucot no Rīgas pa A6 šoseju (Rīga - Daugavpils) 127. kilometrā jānogriežas uz Madonu pa P37. Pēc apmēram 4 kilometriem pirms pagrieziena uz Mālkalniem - neliels pagrieziens pa labi (norāde „Alus darītava BURSH pēc 200 m).
„BURŠI”, Pļaviņu novads, Aiviekstes pagasts, LV-5120, t.29252115.

Pasākums, kā ierasts, bez ieejas maksas.

 

BURSH alus darītavā 1.07.2017. norisinājās Koncerts draugiem. Paldies Goran Gora, Kārlim Zariņam un draugiem par kopābūšanu!
Koncertā draugiem uzstāsies Goran Gora

Atzīmējot BURSH alus darītavas trīs gadu jubileju, 1.jūlijā alus darītavā, Aiviekstes pagastā Pļaviņu novadā notiks jau tradicionālais “BURSH koncerts draugiem”. Šogad koncertā uzstāsies dziesminieks Goran Gora (pl.20:00), bet par atmosfēru un dejām pirms un pēc koncerta rūpēsies DJ Kārlis Zariņš. Mazākajiem koncerta dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja baudīt BURSH alu un “DOMINO WOK KEBAB” uzkodas.
Goran Gora (Jānis Holšteins – Upmanis) ir dziesminieks, komponists, sabiedriski aktīvs pilsonis. Mūziķis izdevis vairākus studijas albumus, komponē arī teātra mūziku, ticis nominēts “Spēlmaņu nakts” balvai un “Latvijas Mūzikas ierakstu kompāniju Gada balvai”. Mūziķis regulāri uzstājas dažādos koncertos un festivālos.
Ierašanās/iekārtošanās no pl. 18:00. Koncerts, radošās darbnīcas bērniem, autostāvvieta un telts vietas apmeklētājiem pieejamas bez maksas. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem, segām sēdēšanai un apģērbu, kas piemērots notikuma baudīšanai upes krastā.

 

BURSH alus darītavā 2.07.2016. norisinājās Koncerts draugiem. Paldies Haraldam Sīmanim, Kasparam Bindermanim un draugiem par kopābūšanu!

“BURSH koncertā draugiem” uzstāsies Haralds Sīmanis

Atzīmējot BURSH alus darītavas divu gadu jubileju, 2.jūlijā alus darītavā, Aiviekstes pagastā Pļaviņu novadā notiks “BURSH koncerts draugiem”. Koncertā uzstāsies Haralds Sīmanis (pl.20:00), par muzikālu piedzīvojumu rūpēsies multimākslinieks Kaspars Bindemanis (no pl.18:00 un pēc koncerta), mazākajiem koncerta dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja baudīt BURSH aluun “DOMINO WOK KEBAB” uzkodas.
Haralds Sīmanis ir čigānu izcelsmes latviešu dziesminieks, ērģelnieks un ģitārists. Sīmanis regulāri sniedz koncertus un uzstājas dažādos pasākumos un festivālos. Mūziķis ir izdevis vairākus albumus. Viens no viņa populārākajiem skaņdarbiem ir balāde "Ezers", kuru viņš 1980. gadā izpildīja "Mikrofona dziesmu aptaujas" noslēguma koncertā. Pēc šīs uzstāšanās Sīmanis ieguva atpazīstamību.
Kaspars Bindemanis ir latviešu multimākslinieks, kurš darbojies vairākās jomās kā, piemēram, mūzika, kino un pasākumu vadīšana.


Ierašanās/iekārtošanās no pl. 18:00. Koncerts, radošās darbnīcas bērniem, autostāvvieta apmeklētājiem pieejama bez maksas. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem, segām sēdēšanai un apģērbu, kas piemērots notikuma baudīšanai upes krastā.

 

BURSH alus darītavā 4.07.2015. norisinājās Koncerts draugiem. Paldies grupai Order, Kārlim Kazākam un draugiem par kopābūšanu!

Aicinām uz “BURSH koncertu draugiem”!

Plkst.19.00- Grupa Order un Anete
Plkst.20.00 - Kārlis Kazāks
BURSH alus darītavā, Aiviekstes pagastā, Pļaviņu novadā.

Ierašanās/iekārtošanās no pl.17:00.
 

Bezmaksas autostāvvieta, radošās darbnīcas bērniem, vakara noslēgumā – kopīgas vakariņas. Pieejamas telts vietas (2€ no telts).
Koncerts apmeklētājiem pieejams bez maksas. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem, segām sēdēšanai un apģērbu, kas piemērots notikuma baudīšanai upes krastā. Aicinām līdzi ņemt arī nelielu cienastu kopējam vakariņu galdam.