Notikumi

“BURSH koncertā draugiem” uzstāsies Haralds Sīmanis

Atzīmējot BURSH alus darītavas divu gadu jubileju, 2.jūlijā alus darītavā, Aiviekstes pagastā Pļaviņu novadā notiks “BURSH koncerts draugiem”. Koncertā uzstāsies Haralds Sīmanis (pl.20:00), par muzikālu piedzīvojumu rūpēsies multimākslinieks Kaspars Bindemanis (no pl.18:00 un pēc koncerta), mazākajiem koncerta dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja baudīt BURSH aluun “DOMINO WOK KEBAB” uzkodas.
Haralds Sīmanis ir čigānu izcelsmes latviešu dziesminieks, ērģelnieks un ģitārists. Sīmanis regulāri sniedz koncertus un uzstājas dažādos pasākumos un festivālos. Mūziķis ir izdevis vairākus albumus. Viens no viņa populārākajiem skaņdarbiem ir balāde "Ezers", kuru viņš 1980. gadā izpildīja "Mikrofona dziesmu aptaujas" noslēguma koncertā. Pēc šīs uzstāšanās Sīmanis ieguva atpazīstamību.
Kaspars Bindemanis ir latviešu multimākslinieks, kurš darbojies vairākās jomās kā, piemēram, mūzika, kino un pasākumu vadīšana.
Ierašanās/iekārtošanās no pl. 18:00. Koncerts, radošās darbnīcas bērniem, autostāvvieta apmeklētājiem pieejama bez maksas. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem, segām sēdēšanai un apģērbu, kas piemērots notikuma baudīšanai upes krastā.
Kā nokļūt uz KONCERTU DRAUGIEM?
BURSH alus darītava atrodas Pļaviņu novada Aiviekstes pagastā. Braucot no Rīgas pa A6 šoseju (Rīga - Daugavpils) 127. kilometrā jānogriežas uz Madonu pa P37. Pēc apmēram 4 kilometriem pirms pagrieziena uz Mālkalniem - neliels pagrieziens pa labi (norāde „Alus darītava BURSH pēc 200 m). 
„BURŠI”, Pļaviņu novads, Aiviekstes pagasts, LV-5120, t.29252115.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BURSH alus darītavā 4.07.2015. norisinājās Koncerts draugiem. Paldies grupai Order, Kārlim Kazākam un draugiem par kopābūšanu!